ТзОВ "ДРАЙБУД"

(050) 431-17-63
Львівська обл.Городоцький район село Керниця
К-сть переглядів
4753

Про нас

ТзОВ «ДРАЙБУД» є відносно молодою, але динамічнозростаючою компанією на будівельному ринку України. Вона заснована із ціллю максимального задоволення  потреб потенційних клієнтів у співвідношенні ціна-якість. Компанія об'єднала у своїх лавах досвідчених  професіоналів, які мають високу кваліфікацію та досконало володіють своєю справою; а також сучасному парку спеціалізованого обладнання, що у свою чергу дозволяє впевнено почувати себе на даному ринку. 

Завдяки цьому товариство з обмеженою відповідальністю «ДРАЙБУД» має змогу виготовляти високоміцну бетонну  і наливну підлоги у стислі терміни ( до 2250 м2 за добу), у відповідності до вимог та потреб замовника.

Також фірма гарантує якість проведення загальнобудівельних робіт, а саме: влаштування щебенево-піщаної основи, монолітних та залізобетонних фундаментів, влаштування підпірних стін, утеплення фасадів та земляні роботи.

За допомогою штампованого бетону Ваша оселя, присадибна  ділянка чи басейн перетворяться у неповторний архітектурний витвір мистецтва.

Для капітального будівництва фірма надасть  у оренду відповідну техніку, а також забезпечить Вас полістеролбетонними блоками, що допоможе Вам значно заощадити кошти на будівельному матеріалі, а також на збереженні тепла у оселі.

У залежності від функціонально виставлених вимог наші інженери виконають усі необхідні розрахунки з проектування та поставлених завдань. Індивідуальний підхід до кожного клієнта застосовується з метою  максимального задоволення потреб замовника, у відповідності до сучасних вимог та технологій промислового і комерційного будівництва.

 Для підготовки чіткої цінової пропозиції наші спеціалісти готові у будь-який зручний для Вас час виїхати на об’єкт для проведення усіх замірів та відповідних розрахунків.

ТОВ"ТД"Стілпром"
Адреса: 02099,м.Київ,а/с95
Цегла-центр
Адреса: м. Луцьк, вул.Львівська, 154
ДОМІНО МЕБЛІ
Адреса: Дубнівська 22
TURBOROTOR  мережа ремонту та продажу, запчастин до турбокомпрессорів
Адреса: Рівне, вул.Березовського 6
Афіша розваг Луцька
Адреса: Луцьк, просп. Перемоги 15, 1 поверх