Курси Косметологів

Курси Косметологів
Якісне та практичне навчання в елітних косметологів на професійній косметиці із відпрацюваннями

Опис:

    Як відомо мистецтво Косметології прийшло до нас зі Сходу. Так, стародавні римляни багото чому навчалися в Єгиптян. Але все ж давньоримська «Косметологія — наука краси» мала свої особливості, і саме їй ми зобов’язані багатьма сучасними хитрощами в області косметології.
Так, косметологічні дійства в Стародавньому Римі поєднувалися із загальними гігієнічними процедурами . В наші часи професійні косметологи завжди поєднують і спеціальні процедури для обличчя із приємними релакс — масочками, косметичними масажами та іншими естетичними та гігієнічними дійствами.

Проходження навчання в нас в Луцьку, Рівному чи Ковелі — це курси Курси Косметологів, що дозволяють опанувати справжні знання з відпрацюванням всіх потрібних процедур тільки на ПРОФЕСІЙНІЙ Косметиці — ми ніколи не пропонуємо нашим студентам самостійно купувати косметику або навчатися на власній — це не фаховий підхід до справжнього навчання.

Наші косметологи — це спеціалісти із досвідом роботи виключно на дорогій та професійній Елітній косметиці.

Вартість нашого навчання дійсно не є дешевою, але ми Вам пропонуємо ЯКІСТЬ + ГАРАНТІЮ того, що Ви дійсно зможете після навчання на наших курсах Косметологів в Луцьку — гідно працювати із своїми клієнтами

       Навчальний Центр ПРОФІ — слідує тільки новим, сучасним методикам та тенденціям в проведені навчання на курсах Косметологів в Луцьку. У нас найкращі партнери у сфері косметології в місті Луцьку, чудові професіонали у місті Ковелі, Гарні спеціалісти у місті Рівне — ми пишаємося нашими викадачами косметологами. Наші практичні та ефективні Курси Косметологів  допомагають стати Вам справжнім професіоналом в сфері краси та відкрити приватну практику. Рекомендації та якісне навчання від нашогоМайстра — косметолога полягає не лише у проведенні різних видів чистки обличчя, але Вас також навчають в Курси Косметології  Луцьк правильного виконання косметичного масажу, вакуумного масажу та інших популярних видів . Ось Вам рецепт виготовлення одного з перших у світі натуральних скрабів: «Маленькі равлики, висушені на сонці на черепицю, потім стовчені в порошок і розведені відваром з бобів, являють собою чудову косметичний засіб, що робить шкіру білої і ніжною»
Стародавні римляни намагалися вирішити проблеми краси тіла, і треба сказати, в чому їм це вдалося. У наші дні косметологія з успіхом дозволяє застосовувати багато рецептів, що дійшли до нас з глибини століть.

ПРОФІ — це завжди ЯКІСТЬ підтверджена ЕФЕКТОМ та ГАРАНТІЄЮ

Наші контакти:

(099) 487-15-92, (067) 182-40-02, (063) 926-10-92
Розпорядок роботи
9 -19,30
м.Луцьк, вул. Бойка 1 оф. 306
Відгуки покупців: