Екскурсійні тури

Екскурсійні тури

Опис:

Ти ще ніде не був і вирішуєш куди поїхати?

Мало часу та обмежений бюджет?

Хочеш побачити багато за одну поїздку?

Якщо так – то обирай автобусні тури по Європі.

 Можливість відвідати близько 30 країн. Маршрути складені таким чином, щоб за короткий час побачити якомога більше.

Автобусні тури мають безліч переваг. 1)Впродовж всієї подорожі з групою перебуває супроводжуючий, який організовує поїздку, розповідає цікаві факти про кожен об’єкт, який ви відвідуєте, допомагає у вирішенні будь-яких питань. 2)Невелика вартість порівняно з індивідуальними турами. 3)Можливість побачити декілька країн під час однієї поїздки. 4)Автобусні тури – це подорож з групою, тому навіть якщо в тебе немає компанії, то її легко знайти в турі. 5) У всіх містах на маршруті Вас зустрічатимуть професійні екскурсоводи, які розкажуть про всі місцеві цікавинки.

Ми пропонуємо як короткі тури на вікенд – в Кракові, Празі, Будапешті, Відні, Ризі, Братиславі.,- так і так і тривалі «євро тури» навколо всієї Європи – в Португалію, Іспанію, Скандинавію.

Європа – унікальний напрямок. В Європейських країнах дуже насичена історія, тому кількість історичних пам’яток просто зашкалює. Не менше вражає своєю різноманітністю і природа. Тут можна знайти мальовничі долини, величні гори, кришталево чисті озера і фйорди. Кожен новий пейзаж наче створений для зйомок фільму. І можете бути впевнені – так воно і є. Режисери всього світу з’їжджаються до Європи в пошуках того самого кадру. Проте ці неймовірні краєвиди дозволяють відчути себе художником, навіть якщо в тебе маленький фотоапарат. А кухня… Кожна країна, навіть кожен маленький регіон частує нас своїми стравами. Та так, що хочеться повертатись сюди знову і знову.

Ми тебе досі не переконали відкривати Європу? Дзвони – ми знаємо ще багато цікавого!

 

Наші контакти:

(066) 700-54-30, (068) 371-03-74
Розпорядок роботи
пн.-пт. 9-18 год., суб.-нед. вихідний
Луцьк, просп. Перемоги 15, 1 поверх