Встановлення систем відеоспостереження

Встановлення систем відеоспостереження
ціна10000.00 грн.

Опис:

На сайті comp-tech.com.ua ви можете зробити замовлення для проектування, монтажу та налаштування систем відеоспостереження у м.Луцьку та його передмісті.

Системи відеоспостереження - це програмно-апаратний комплекс (відеокамери, об'єктиви, монітори, реєстратори та ін. устаткування), призначений для організації відеоконтролю як на локальних, так і на територіально-розподілених об'єктах. Відеоспостереження є сьогодні невід'ємним елементом будь-якої сучасної системи безпеки.

     На даний момент системи відеоспостереження дозволяють встановлювати відеоконтроль за об'єктами будь-якої складності, а робота на них оперативного персоналу не вимагає високої кваліфікації. Як пристрої запису використовують як цифрові відеореєстратори (DVR), так і звичайні комп'ютери з платою відеозахоплення. Серед переваг відеореєстраторів можна виділити функції квадратора (мультиплексора), відеодетектора руху, відеомагнітофона і так далі. Також сучасні відеореєстратори забезпечені мережевим або модемним інтерфейсом, що дозволяє передавати відеодані по IP протоколу. На відміну від DVR, системи побудовані на базі персональних комп'ютерів має ширший діапазон функціональних можливостей, високу продуктивність і місткість архівів, а також звичний для користувачів ПК інтерфейс.

     Основні завдання, що вирішуються за допомогою відеоспостереження:
- можливістю організації безперервного відеозапису відеоспостереження на цифровий відеореєстратор або комп'ютерну систему - дозволяє документально підтвердити факт порушення і надає можливість для проведення ефективного аналізу кожної ситуації;
- візуальний контроль ситуації на об'єкті, що охороняється, - надає інформацію на пост спостереження в мультиекранному режимі (у режимі очікування) або в повноекранному режимі (зображення від однієї телекамери на увесь екран) режимі реального часу. Це забезпечує можливість ухвалення оперативних рішень, адекватних конкретній ситуації;
- виконання функцій охоронної сигналізації при використанні детекторів руху відеокамер або зовнішніх охоронних датчиків і інформованість оператора системи про виникнення тривоги в контрольованій зоні за допомогою світлового або звукового сигналу сповіщення. При цьому спрацьовування детектора руху може автоматично активувати запис для повної реєстрації тривожної ситуації, запустити один з безлічі сценаріїв реакції системи .

     Також як конкурентоздатну альтернативу відеоспостереженню слід зазначити системи мережевого або IP -відеоспостереження, основою для яких є IP -камери. Такі системи не вимагають прокладення додаткових ліній зв'язку, передача даних відбувається по мережевій інфраструктурі, побудованій на протоколі IP. Контроль і адміністрування системи здійснюється з будь-якого комп'ютера, що має доступ в мережу і спеціальне ПЗ. Зараз IP камери за ціною набагато перевищують вартість аналогових камер, але, зберігаючи такий темп розвитку виробництва, незабаром вони стануть доступнішими.

     Розглянемо типи технологій побудови систем відеоспостереження, переваги і недоліки :

     Аналогове відеоспостереження

     Аналогове устаткування до цього дня залишається в каталогах видатних виробників, а такий відомий бренд, як BOSH, на основі вироблюваних компонентів, пропонує спеціальний модуль для конвертації "аналогової" камери в IP -пристрій.

     У чому ж причина, такого довгого життєвого шляху аналогових пристроїв? На наш погляд їх декілька:
     - Вартість устаткування. Нині вартість аналогічної по параметрах IP камери на 20-50% вище;
     - Відпрацьована технологія і рішення аналогового відеоспостереження. Ви можете використовувати окремі компоненти системи різних виробників;
     - Великий парк використовуваного устаткування, морально і фізично не зношеного;
     - Вищий рівень ряду технічних параметрів, в порівнянні з IP -камерами, таких як: світлочутливість, надійність, точність позиціонування, автоматичне налаштування параметрів;
     -Час відгуку системи - в аналоговій системі супровід рухомого об'єкту за допомогою роботизованої камери відбувається без утруднень. У IP подібне завдання стає практично нездійсненним із-за підвищеного часу відгуку системи;
    Критерій вибору на користь аналогового устаткування для систем відеоспостереження :

1. Аналогові камери використовуються як джерело сигналу у ряді цифрових або гібридних систем безпеки таких як Інтелект, VideoNet, Dalmier, Sensormatic, Sanyo, Panasonic і ін.

2. Незамінні в системах безпеки що вимагають миттєвої реакції оператора на швидкозмінну ситуацію на підконтрольному об'єкті - казино, ігрові будинки.

     IP відеоспостереження

     У відеоспостереженні на базі IP -технологий підключення пристроїв здійснюється на базі стандартної мережевої архітектури - локальної мережі Ethernet. Фактично користувач отримує розподілену цифрову систему охоронного відеоспостереження, яка дозволяє застосовувати для аналізу і обробки даних сучасні інформаційні технології.

     Ключовим елементом мережі IP -відеоспостереження є мережева (IP) відеокамера, яка має об'єктив, оптичний фільтр, ПЗС-матрицю, вбудований мікропроцесор для оцифрування/стискування відеозображення, мережевий контроллер для підключення в мережу Ethernet і інші елементи. Найголовніше, що кожна мережева відеокамера має свій власний IP -адрес, обчислювальні функції і вбудоване ПО, що дозволяє їй функціонувати як повноцінний мережевий пристрій. На відміну від аналогової відеокамери, IP -камера не потребує прямого підключення до комп'ютера або до будь-яких інших апаратних або програмних засобів. Її підключення може здійснюватися за допомогою дротяного з'єднання (по міді або оптоволокну) та безпровідного (Wi - Fi, GPRS/EDGE, 3G, супутниковий зв'язок і ін.). Таким чином, досягається повна або часткова мобільність користувача, який здатний стежити за віддаленими об'єктами практично з будь-якої точки земної кулі.

     Основні переваги IP - відеоспостереження:
     - Оператор системи може здійснювати візуальний контроль як локально, так і віддалено (з КПК, мобільного телефону і так далі), і здійснювати функції адміністрування системи відеоспостереження використовуючи переваги веб-технологій.
     - Спрощена установка при малих витратах на монтаж - мережеві відеосистеми IP не вимагають прокладення додаткового коаксіального кабелю, як в аналогових системах, а підключаються  за допомогою безпровідних технологій.
     - Якість відеозображення - в сучасних IP -системах застосовується формат MPEG - 4, який дозволяє ефективніше використовувати ресурси мережі в порівнянні з форматом M - JPEG.
     - Можливість передавати по одному кабелю не лише відеосигнал, але і звук, а також управляти і адмініструвати IP -камери.
     - Гнучкість і масштабованість систем IP відеоспостереження полягає в можливості будівництва фізично розподілених мереж відеомоніторингу, контролю і дистанційного керування без прив'язки до відстані.
     - Інтеграція з багатьма існуючими на даний момент системами відеоспостереження.

     Критерій вибору на користь IP - камер.

1. Наявність у Замовника мережі з високою пропускною спроможністю від 100Мбіт/сек і вище і вільних портів Ethernet.
2. Вирішення завдань віддаленого моніторингу контрольованого об'єкту (без використання архівної інформації) з використання мережі Інтернет - за рахунок вбудованих в камери WEB серверів.
3. Завдання вимагають високого розділення, при невисоких вимогах до освітленості, розміру кадру і ін. 

      На сьогодні наша компанія має досвід і фахівців, які можуть створювати комплексні системи відеоспостереження будь-якої складності, :
     - Відеоспостереження для торговельно-розважальних центрів і супермаркетів - установка системи дозволяє понизити крадійство, контролювати роботу персоналу і касові операції, дозволяє підвищити безпеку об'єкту в цілому.
     - Відеоспостереження для стадіонів і спортивних споруд - система відеоспостереження дозволяє контролювати ситуацію у момент проведення масових заходів (ігор, змагань), підвищує рівень безпеки персоналу і відвідувачів.
     - Відеоспостереження для офісів і банків - в цій сфері безпека є важливою ланкою. Бачити і контролювати співробітників і клієнтів, спостерігати за входами в приміщення - основні завдання системи. Для таких рішень використовують самі високотехнологічні продукти, також їх часто інтегрують з системами охорони і пожежної безпеки.
     - Відеоспостереження для промислових підприємств і складських приміщень - для контролю робочого процесу і підвищення працездатності співробітників на таких об'єктах найчастіше встановлюються прості системи відеоспостереження з недорогими камерами і віддаленим переглядом через інтернет. Ви зможете спостерігати за своїм офісом з будь-якої точки світу.
     - Відеоспостереження для муніципальних установ - системи призначені для підвищення рівня громадської безпеки і правопорядку, протидії терористичним погрозам, підвищення оперативності і ефективності роботи правоохоронних органів за рахунок своєчасного отримання інформації про оперативну обстановку в місті.

 

Наші контакти:

(0332) 284-330
Розпорядок роботи
пн.-пт. 9-18 год., суб.-нед. вихідний
м.Луцьк, в.Ковельська 1/6
Відгуки покупців:

Інші послуги

Встановлення відеокамер
7000.00 грн.
Домофони
2500.00 грн.