Заправка картриджів

Заправка картриджів
Заправка лазерних картриджів від 75 грн
ціна75.00 грн.

Опис:

Заправка та відновлення картриджів - складна технологічна процедура, що потребує приміщення, обладнаного потужними вентеляційними системами та заправочними станціями, укомплектованих ХЕПА-фільтрами, оскільки тонерний порошок, приблизно в десять разів дрібніший за пилину, і тому легко, через повітря, поширюється по всьому примущенні та, що найгірше, осідає в леганях людини.
Якісна заправка картриджів проводиться на власному обладнанні в Луцьку. Виконуємо заправку, ремонт та відновлення картриджів таких брендів як Canon, HP (Hewlett-Packard), Samsung, Xerox, Brother, Lexmark та інші. Проводимо тест якості друку найпопулярніших картриджів. Всі картриджі, після заправки, прдуваються повітрям великого тиску, що гарантує чистоту. Після заправки, очищення та тестування, кожен картридж пакується в темний, світлонепроникний, пакет, що дозволить зберегти його запчастини від потрапляння сонячного світла та ушкодження фоточутливих елементів. Наш сервісний центр використовує лише найякісніші витратні матеріали, які, попередньо, були відтестовані на сумісність з певним картриджом та на якість друку.
Якщо Ваш картридж неякісно друкує, або при друці видає зайві звуки чи взагалі не друкує ― зверніться в сервісний центр iCity (АйСіті), ми відновлюємо до 90% поломок в картриджах. Відремонтувати картридж значно дешевше, ніж придбати новий. Наш сайт http://icity.in.ua/
Заміна фотобарабану, заміна ракелю, заміна дозуючого леза та інших елементів здійснюється в нашому сервісному центрі. Також усуваємо різні поломки принтерів.

Наші контакти:

(80332) 721-313, (38050) 579-89-25
Розпорядок роботи
пн.-пт. 10-18:30 год., суб.-нед.: 11-16 год.
м. Луцьк, пр-т Волі 7а