Професійний ремонт ноутбуків

Професійний ремонт ноутбуків
ціна300.00 грн.

Опис:

Професійний недорогий комплексний ремонт ноутбуків а нетбуків у Луцьку виробників HP, Apple, Asus, Acer, Compaq, Fujitsu, Lenovo, MSI, Samsung, Sony, Toshiba та інших.

     Забезпечуємо якісний та швидкий ремонт ноутбуків найскладніших типів поломок:

     - Заміна матриць ноутбуків (ремонт інвертора, заміна лампи підсвічування екрана);

     - Ремонт клавіатур;

     - Ремонт материнських плат;

     - Ремонт блоків живлення;

     - Ремонт CD-, DVD-ROM;

     - Заміна акумуляторів;

     - Встановлення/заміна жорстких дисків, модулів пам’яті;

     - Заміна корпусу та його частин;

     - Налаштування ПО, встановлення драйверів;

     - Чистка ноутбука та системи охолодження;

     - Зняття пароля BIOS

     Ми з успіхом допомогли розв’язати проблеми тисячам клієнтів. Здійснимо якісний ремонт ноутбука і Вам!

Етапи проведення ремонту ноутбуків:

     1. За вашим зверненням, наші спеціалісти негайно проведуть комплексну діагностику ноутбука чи нетбука.

     2. Після виявлення несправностей – інформуємо клієнтів і узгоджуємо умови надання послуг.

     3. Сервісне обслуговування здійснюється з використанням найсучаснішого обладнання та новітнього програмного забезпечення.

     4. Проводимо ремонт ноутбуків чи нетбуків у визначені терміни і з гарантією якості та надійності.

     5. Тестуємо відремонтовану техніку.

    6. Здійснення оплати клієнтами та повернення ноутбука власнику.

 

Ремонт ноутбуків HP

Всесвітню популярність американська компанія Hewlett Packard отримала, в тому числі, завдяки високоякісним ноутбукам, які довгий час вважалися еталоном у своєму сегменті ринку комп’ютерної техніки. На жаль, сьогодні ремонт ноутбуків HP   вже не настільки рідкісне явище, але вони, як і раніше, є одними з самих надійних та якісних.

Однією з особливостей продукції HP є те, що моделі різних цінових категорій (так звана потужність ноутбука) найчастіше випускаються в однакових корпусах. Таке сумнівне технічне рішення призводить до того, що системи охолодження потужних моделей працюють недостатньо ефективно, і це стає причиною перегріву, як наслідок, виходу з ладу (зазвичай в першу чергу страждає відеоплата) та веде до ремонту та  часто досить дорого.

Іншою найбільш поширеною причиною перегріву, внаслідок якого часто доводиться проводити ремонт ноутбуків HP  як і у випадках з ноутбуками інших виробників, є накопичення пилу на платах і в системі охолодження. Типовою поломкою, викликаною надлишком тепла, є вихід з ладу плати “північного моста” (Northbridge).

Ну і останньою в ряду “характерних” несправностей ноутбуків HP можна вважати нестабільну роботу або повну відмову плати “південного моста” (Southbridge). Це може бути викликано уже згадуваним вище перегрівом, так і сильними вібраціями або коротким замиканням, спровокованим статичною електрикою.

Для виправлення всіх згаданих вище несправностей ремонт ноутбуків HP повинен проводитися в спеціально обладнаному сервісному центрі, котрі оснащенні необхідними засобами та інструментами. Фахівці нашої компанії не тільки мають у своєму розпорядженні всі потрібне специфічне обладнання, а й володіють великими теоретичними знаннями, а також мають великий досвід ремонту ноутбуків HP у Львові, що дозволяє їм швидко і якісно виконувати відновлювальні роботи будь-якої складності.

Ремонт ноутбуків Asus

Сьогодні комплектуючі тайванської компанії Asus є одними з найбільш поширених у світі, їх якість і надійність визнаються всіма фахівцями. Однак, при ремонті ноутбуків Asus, в більшості випадків, комплектуючі цієї марки встановлюватися не будуть. Просто тому, що сама компанія при створенні своїх ноутбуків, як правило, їх не використовує. Але, незважаючи на це, ноутбуки даної марки є одними з самих надійних: найбільш поширеною причиною ремонту ноутбуків Asus є неакуратна експлуатація, яка призводить до пошкодження корпусу або роз’єму живлення.

Умовно «характерною», що вимагає провести досить складний ремонт ноутбуків Asus, також можна назвати таку несправність, як вихід з ладу відеокарти. У даному випадку необхідно робити заміну відеокарти ноутбука, використовуючи спеціальне обладнання, що можливо тільки в спеціально оснащеному сервісному центрі.

Як правило, причиною виходу з ладу відеокарти є не її брак, а перегрів. Виникати він може або через забиту пилом, а тому неефективно працюючу, систему охолодження, або через великі навантаження на обладнання, викликане одночасним запуском декількох ресурсомістких додатків, коли навіть нормально функціонуюча система охолодження не справляється. Таким чином, одним із заходів попередження ситуації, коли може знадобитися дорогий ремонт ноутбуків Asus, є періодичне обслуговування обладнання, зокрема – чистка від пилу.

Ще одна поломка, яку можна назвати поширеною у тайваньських ноутбуках, – вихід з ладу “південного” та “північного” моста. Причин цьому може бути досить багато: сильні вібрації, яким ноутбук може піддаватися при перевезенні; стрибки напруги в мережі, що призводять до короткого замикання; навіть застосування невідповідних блоків живлення – все це може призвести до того, що буде потрібно досить дорогий ремонт ноутбука.

Важливо відзначити, що ремонт ноутбуків Asus (як, загалом, і ремонт будь-яких інших ноутбуків) обов’язково повинен проводитися кваліфікованим майстром: досить одного неточного руху при проведенні робіт з «нутрощами», щоб сталося коротке замикання. Фахівці нашої компанії володіють всіма знаннями, навичками і мають у своєму розпорядженні усе необхідне спеціалізоване обладнання, щоб гарантувати якість проведеного ремонту ноутбуків Asus будь-якої складності.

Ремонт ноутбуків Lenovo

Ноутбуки Lenovo відрізняються досить хорошою якістю виконання. Після покупки компанією Lenovo ноутбучного подрозділу IBM гаджети вийшли з сектору «на любителя» до більш широкого споживача. До слабких місць можна віднести недостатньо зносостійкі та міцні корпусні деталі, що досить часто призводить до необхідності їх заміни та ремонту ноутбуків Lenovo . З ремонтної точки зору ноутбуки Lenovo відрізняються підвищеною складністю внутрішнього розташування вузлів, що в деяких випадках веде до значного збільшення трудомісткості ремонту.

Добре розбираючись у всіх особливостях різних моделей ноутбуків Lenovo, маючи великий досвід з ремонту ноутбуків Lenovo  та технічного обслуговування, володіючи всім необхідним обладнанням, фахівці нашого сервісного центру​ відремонтують ваш пристрій за максимально короткий термін, при цьому якість робіт буде хорошою.

Ремонт ноутбуків Acer

Комп’ютерна техніка тайванської компанії Acer є однією з найбільш поширених у світі. У багатьох країнах (не виключаючи Україну) ноутбуки даної фірми займають до 15-20% ринку, будучи одним з визнаних лідерів. Їх широке поширення призвело до того, що склалася велика система сервісних центрів, що дозволяє швидко здійснити ремонт ноутбуків Acer в разі виникнення будь-якої несправності.

У цілому сьогодні вся продукція Acer відрізняється приємним функціональним дизайном і вельми якісною збіркою (чого не можна було сказати про старі моделі: раніше багатьом користувачам доводилось віддавати в ремонт свої ноутбуки Acer для заміни корпусу, який виготовлявся з низькоякісного пластику, та тріскався в районі петель навіть при слабкому механічному навантаженні).

Однією з найчастіших причин ремонту ноутбуків Acer є вихід з ладу відеокарти, яка давно визнана одним з найбільш слабких вузлів в даних машинах. Основними причинами поломки відеочіпа є: його невисока якість і перегрів (причому він може виникати не тільки через забиту пилом систему охолодження, але й тому, що система охолодження, використана фірмою у своїх ноутбуках, недостатня для досить потужних відеокарт). Провести ремонт ноутбуків Acer в даному випадку можна тільки одним способом – заміною відеочіпа. При цьому необхідно використовувати спеціальне паяльне обладнання.

Другою характерною поломкою є вихід з ладу плат “північного” та “південного” мостів, які також не відрізняються особливою надійністю. Як і у випадку з відеочіпом, ситуація виправляється заміною плат на нові.

Як правило, провести ремонт ноутбуків Acer просто, оскільки багато комплектуючих для різних моделей є взаємозамінними. Однак, справедливо це не для всіх запчастин: деякі з них є дуже дорогими і встановлюються тільки в окремі моделі (наприклад, пристрої, що зчитують відбитки пальців; матриці, що дають неспотворене зображення, навіть якщо дивитися під самим гострим кутом і т д.). 

Ремонт ноутбуків Dell

Продукція американської компанії Dell сьогодні є одним з лідерів ринку комп’ютерної техніки. При цьому саме ноутбуки стали тим видом продукції, які і зробили цю марку популярною. Однак сказати, що це обладнання має славу безвідмовного і досить надійного, – складно.

Пояснюється все різною якістю в модельних лінійках: ремонт ноутбуків Dell окремих моделей може бути супер винятком, при цьому продукція іншої лінійки може почати виходити з ладу задовго до закінчення гарантійного терміну експлуатації.

Як правило, причиною ремонту ноутбуків Dell стає вихід з ладу відеочіпа. Причин несправності може бути декілька. Однією з основних є те, що використовуються чіпи NVidia, що не відрізняються високою якістю. Також часто потрібно проводити ремонт ноутбуків Dell через те, що на потужні моделі встановлюється недостатньо ефективна система охолодження. В окремих випадках крім відеокарти можуть постраждати й інші чутливі до надлишку тепла комплектуючі.

Ну і звичайно ще однією причиною перегріву, що приводить до необхідності ремонту ноутбуків Dell є халатне відношення користувачів до того факту, що будь-яке устаткування вимагає періодичного проведення технічного обслуговування, зокрема – очищення системи охолодження​ від пилу. Практика показує, що ця проста дія істотно знижує ризик поломок і допомагає економити фінанси.

Інших “характерних” поломок, що вимагають специфічного ремонту ноутбуків Dell фахівці не відзначають. В основному причинами здачі в ремонт ноутбуків Dell  є зламаний корпус, зіпсована клавіатура, пошкодження, викликані пролитими на ноутбук рідинами, тобто банальні проблеми та неакуратне поводження з технікою. Мабуть, ще одним моментом, який варто згадати у зв’язку з ремонтом продукції даної марки, є те, що для застарілих моделей непросто знайти необхідні запчастини.

Ремонт ноутбуків Samsung

Будь-яких специфічних, властивих продукції тільки цього бренду, поломок, що вимагають проведення серйозного ремонту ноутбуків Samsung , фахівці не відзначають – в ​​цілому корейська техніка надійна. Мабуть, найбільш часто ремонт ноутбуків Samsung проводиться через неакуратну експлуатацію, через що зустрічаємо пошкоджений корпус, перегорілі елементи материнської плати (як правило, через розлиті на ноутбук рідини), з’являються збої в роботі плати “південний міст” (через неправильне підключення периферійних пристроїв до ноутбука – якщо спочатку в мережу включається пристрій, а потім його підключають до USB-порту ноутбука, різниця потенціалів провокує коротке замикання, яке веде до необхідності ремонту ноутбуків Samsung ; втім, це одна з найбільш поширених причин поломок ноутбуків всіх марок).

Також причиною ремонту ноутбуків Samsung  є перегрів, через забиту пилом систему охолодження – така ситуація типова для ноутбуків будь-якої марки, оскільки більшість власників ігнорує необхідність періодичного технічного обслуговування техніки. Особливо чутливі до перегріву моделі серії X – тонкокорпусні легкі ноутбуки високої цінової категорії. Ремонт ноутбуків Samsung даної лінійки складний, дорогий і не завжди закінчується успішно.

Також серед найпоширеніших проблем ноутбуків Samsung можна відзначити петлі матриці, які часто ламаються. Хоча це характерно для всіх корейських ноутбуків.

Наші контакти:

(0332) 284-330
Розпорядок роботи
пн.-пт. 9-18 год., суб.-нед. вихідний
м.Луцьк, в.Ковельська 1/6
Відгуки покупців: