Підключення до швидкісного безпровідного інтернету

Підключення до швидкісного безпровідного інтернету

Опис:

На сайті comp-tech.com.ua ви можете зробити замовлення послуги по підключенню до швидкісного інтернету у м.Луцьку та його передмісті.

Ми надаємо  послуги з організації радіо-каналів зв'язку і транспорту інформації до кінцевого користувача . 

В сфері підключення через радіо-канал сервісний центр «Комптехсервіс» співпрацює з провайдером "Уарнет". 

"Уарнет" є єдиним 100-відсотковим державним підприємством на телекомунікаційному ринку України і при цьому входить до списку найкрупніших провайдерів Інтернету в Україні. Має власну магістральну мережу передачі даних на основі волоконно-оптичних технологій, а також власні зовнішні канали доступу до глобальних інформаційних мереж. «Уарнет» має повноцінні технічні майданчики (вузли) у всіх обласних центрах України, а також у Франкфурті (Німеччина) та Варшаві (Польща).

Радіо-Інтернет працює за технологією pre-WIMax і орієнтований на радіочастотний діапазон 5 ГГц (пропускна здатність до 90 Мбіт/с).

Персональне включення по каналу радіо-езернет типу «точка-точка» у швидкості поступається лише оптичному підключенню і здатне забезпечити швидкість вищу, ніж SHDSL та ADSL. Цілком реально забезпечити симетричну швидкість до 20 Мбіт/с, а при застосуванні особливих конфігурацій обладнання -- до 90 Мбіт/с.

 

Опис монтажу радіо-комплекту

Після отримання заявки на підключення до мережі Інтернет наш спеціаліст робить безкоштовний огляд місця підключення. Якщо існує можливість встановити антену так, щоб була наявна пряма видимість нашої базової станції, то ми повідомляємо остаточну вартість підключення і строки встановлення. Після того, як користувач укладає угоду про інформаційне абонентне обслуговування, спеціалісти приступають до монтажу необхідного обладнання.

Користувачу встановлюється радіоантена з функціями маршрутизатора та можливістю віддаленого контролю нашими спеціалістами. До антени під'єднується  комп'ютер або роутер користувача. Антена виноситься за межі приміщення та направляється на базову станцію мережі Уарнет.

 

Монтаж комплекту радіо-обладнання полягає в наступних діях:

1. Спочатку встановлюється на спеціальні кріплення направлена антена, яка направляється на базову станцію.

2. Від антени в приміщення вводиться стандартний кабель UTP-5E для зовнішніх робіт, який підключається в мережеву картку клієнтського комп'ютера.

3. При бажанні клієнта за додаткову плату між антеною та клієнтським компютером може бути включений маршрутизатор.

На даний момент наш сервісний центр проводить підключення в м. Луцьк та таких населених пунктах неподалік Луцька:

Прилуцьке, Дачне, Жабка, Боратин, Новостав, Голишів, Рованці, Баїв, Городище, Небіжка, Озерце, Жидичин, Кульчин, Липини, Борохів, Сапогове, Гаразджа, Підгайці, Струмівка, Лище, Воротнів, Крупа, Боголюби, Тарасове, Липляни, Омеляники, Рокині, Зміїнець, Милуші, Маяки, …

Наша мережа постійно розширюється, тому про можливість підключення в інших населених пунктах можна дізнатись по телефону.

Наші контакти:

(0332) 284-330
Розпорядок роботи
пн.-пт. 9-18 год., суб.-нед. вихідний
м.Луцьк, в.Ковельська 1/6