Широкий вибір вакансій, офіційне працевлаштування, від ПерсонаЛ+

Широкий вибір вакансій, офіційне працевлаштування
Послуги для пошукачів

Опис:

Рекрутингове агенстство « ПерсонаЛ+» співпрацює з багатьма відомими фірмами та підприємствами м. Луцька та Волинської області в питаннях підбору персоналу . Ми будуємо свою роботу на принципах партнерських взаємин , надійності та ефективності , що можуть підтвердити наші клієнти. Протягом чотирьох років поспіль наше агентство працевлаштовує фахівців різних профілів і допомагає їм у розвитку кар'єри.
Всі актуальні вакансії розміщені на даному сайті, також на сайтах Work.ua, Jobs.ua та Rabota.ua.
Шановні пошукачі , надіслати своє резюме на цікаву Вам вакансію , Ви можете наступним способом - надіславши нам його на електронну адресу personal-12@mail.ru , де в темі листа вказуєте назву вакансії на яку претендуєте.
Якщо на момент перегляду відкритих вакансій , Ви не претендуєте ні на одну розміщену вакансію , ми рекомендуємо Вам розмістити резюме на сайті або заповнити анкету претендента для зберігання в базі резюме рекрутингового агентства безпосередньо у нас на офісі за адресою м.Луцьк, вул. Шопена, 12 (1-ий поверх).
Ви могли помітити , що багато вакансій закриваються протягом декількох днів , а деякі можуть навіть не розміщуватися на сайті кадрового агентства або сайтах з працевлаштування. Саме наявна база резюме дає змогу менеджерам з підбору персоналу оперативно запропонувати Роботодавцеві резюме претендентів, які відповідають його вимогам і функціональним обов'язкам . Ваше розміщене резюме надалі розглядатиметься на відповідні за профілем нові вакансії , про які Вас будуть інформувати наші менеджери з підбору персоналу.
Рекрутингове агентство « ПерсонаЛ+» дотримується принципу Конфіденціальность в роботі з Вашими анкетами та резюме . Тільки в разі Вашої згоди взяти участь у конкурсі на відкриту вакансію , менеджери кадрового агентства нададуть роботодавцю інформацію за Вашим резюме . Представлена ​​в резюме персональна інформація не використовується нашою компанією для розсилок або іншої рекламної діяльності.