Юридичний Аутсорсинг юридичний супровід підприємств Професійний Юрист Матвіюк Наталія Ростиславівна www.yurist.lutsk.ua

Юридичний Аутсорсинг юридичний супровід підприємств Професійний Юрист Матвіюк Наталія Ростиславівна www.yurist.lutsk.ua
Юридичний Аутсорсинг юридичний супровід підприємств Професійний Юрист Матвіюк Наталія Ростиславівна
ціна800.00 грн.

Опис:

 
 
Звертаємося до Вас їз цікавою та корисною пропозицією співпраці

Успішний та прибутковий бізнес - першочергове завдання кожного керівника. Ви, звичайно ж погодитесь, що для ефективного ведення бізнесу необхідна кваліфікована юридична допомога.

Тому для підвищення рентабельності Вашого підприємства з метою уникнення штрафних санкцій під час перевірок органами влади пропонуємо співпрацю з Вашим підприємством.

Однією з можливостей такої співпраці є
абонентське юридичне обслуговування
господарської діяльності (Вашого Бізнесу).

"Абонентське юридичне обслуговування" - це комплексне юридичне обслуговування діяльності Вашого підприємства з усіх правових питань, які виникають в процесі підприємницької діяльності, що дозволяє уникнути ухвалення необачних рішень, знизити фінансові та комерційні ризики і вирішити вже існуючі проблеми. Подібне комплексне обслуговування дозволяє оперативно вирішити будь-яку конфліктну ситуацію на користь клієнта, зважаючи на обізнаність про всі нюанси функціонування його бізнесу.

Завдяки отриманим знанням та досвіду (робота в органах державної влади - Комітет Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією, Секретаріат Президента України, Служба з представництва інтересів Президента, консультаційних, дорадчих та інших допоміжних органів та служб у судах, Управління державної служби Головдержслужби України у Волинській області; робота на приватних підприємствах; надання юридичних консультацій та послуг юридичним особам, в тому числі абонентське юридичне обслуговування, підприємцям та фізичним особам, включаючи іноземців) займаємо провідне місце серед юристів міста Луцька, що підтверджує відповідний рейтинг, проведений журналом "Лише насолода".

Займаємося вирішення будь-яких корпоративних питань (починаючи від реєстраціїюридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, внесення змін до установчих документів, збільшення або зменшення статутного капіталу, зміна видів діяльності, місцезнаходження суб'єкта господарювання тощо і закінчуючи припиненням таких суб'єктів господарювання - підприємств, товариств, філій, представництв, підприємців). Крім того, досвід представництва інтересів в судах дозволяє оптимізувати та прискорити процес стягнення заборгованості з Ваших боржників.

Чим зручне і вигідне абонентське юридичне обслуговування для 
Вашого підприємства?

- кваліфікований фахівець завжди надасть відповідь на Ваші питання;

мінімізуються Ваші видатки на:

* утримання штату
* виділення й устаткування робочого місця,
* закупівлю й відновлення правової бази,
* зарплату,
* податки та ін.;

- гарантування конфіденційності

Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє створити необхідний та прийнятний саме для Вашої організації пакет послуг.

Сподіваємось на взаємовигідне співробітництво.
Бажаємо процвітання Вашому бізнесу!

Юрист
МАТВІЮК НАТАЛІЯ 
РОСТИСЛАВІВНА

 

Телефони:
(099) 634-86-83
(096) 855-08-88
(0332) 200-623
Адреса:
м.Луцьк, 
вул. Ковельська,2 
2-й поверх
e-mail:
yurist-1@ukr.net
Web site:
www.yurist.lutsk.ua

Для детальної інформації відвідайте наш сайт www.yurist.lutsk.ua

 

Наші контакти:

(38099) 634-86-83, (38096) 855-08-88, (0332) 200-623
Розпорядок роботи
пн.-пт. 9-18 год., суб.-нед. за домовленістю
Ковельска, 2 (2-й поверх)