Правила використання матеріалів порталу

 

В своїй діяльності сайт керується положеннями Закону України «Про інформацію».

 

  • При повному або частковому використанні матеріалів посилання на портал rynok.lutsk.ua – «Луцький ринок»  обов'язкове.
  • Ви не можете копіювати, поширювати, продавати, перепродувати дані, включаючи кешинг (caching), фреймінг (framing) і інші подібні засоби. 
  • Матеріали порталу «Луцький ринок» є точкою зору адміністрації порталу. Ви використовуєте або не використовуєте їх на підставі власних рішень на свій страх і ризик. Адміністрація порталу «Луцький ринок» не несе ніякої відповідальності перед вами або будь-якою третьою стороною за ухвалені вами рішення, чи були вони зроблені з використанням або без використання матеріалів «Луцький ринок».
  • Адміністрація порталу «Луцький ринок» не несе ніякої відповідальності перед вами або будь-якою третьою стороною за будь-які втрати доходів, прямі або непрямі ущерби, збитки, упущений прибуток або можливості, а також будь-які інші проблеми, безпосередньо або побічно пов'язані з неточністю, помилками або неповнотою даних «Луцький ринок».
  • У разі коли матеріали для публікації «Луцький ринок» подаються користувачами порталу, вся відповідальність за зміст матеріалів покладається на користувача, що подав матеріал для публікації.

Користуючись матеріалами порталу, користувач погоджується з вище наведеними правилами.