Торговий центр Луцька в Інтернет «Луцький ринок» розпочав роботу!

news_start.jpg

   "Інтернет агентство Афіна" запустило в експлуатацію портал «Луцький ринок». Проект задуманий та реалізований як торгівельний центр нашого міста  в глобальній мережі. Мета проекту: зробити простим, легким та доступним процес реклами своїх товарів і послуг для підприємств, магазинів та підприємців фізосіб.

   З іншої сторони, для потенційних покупців та клієнтів, процес пошуку та вибору потрібного товару або ж послуги стане простим та швидким. Створено новий зручний інструмент, за допомогою якого підприємці зможуть продавати товари та послуги, а покупці з легкістю їх знаходити.

   Фактично «Луцький ринок» надасть бізнесу електронну вітрину в Інтернет для реклами товарів і послуг, що надаються в реальному світі. «Луцький ринок» доступний усім підприємцям, що працюють на ринку Луцька. Інформація користувачам подана в чотирьох каталогах: «товари», «послуги», «магазини», «підприємства».

   Для клієнтів порталу розроблено прості та зручні пакети послуг, від безкоштовного, що дозволить опублікувати основну інформацію про бізнес, до платних, що мають необмежені можливості і приємно вразять своєю ціною.

   «Луцький ринок» шукає 50 перших користувачів, яким буде надано безкоштовно пакет послуг «Люкс» на цілий рік. Взамін ми просимо лише опублікувати інформацію про товари або є послуги та ділитись з нами своїми зауваженнями та пропозиціями про роботу порталу.

Якщо Вас зацікавила дана пропозиція просимо створити свою сторінку та розпочати роботу