Новини порталу

Ще переваги пакету "Люкс" Послуга "Персональний менеджер".

03.06.2014

 

Для клієнтів які в силу зайнятості не мають часу на додавання товарів та послуг до своєї сторінки! Тепер перших 10 товарів або послуг ми можемо додавати за Вас! Для цього лише потрібно надати на нашу електронну адресу - Назву товару або послуги, ціну та фото, та напротязі дня товари будуть розміщені на вашій сторінці.

Читати далі...

Нові можливості на порталі «Луцький ринок»

01.04.2014

   Для клієнтів які створили на порталі свій Інтернет-магазин та опублікували інформацію про свої товари і послуги, стали доступні нові можливості для спілкування з потенційними клієнтами та покупцями.

А саме з’явились відгуки користувачів порталу. З допомогою відгуків користувачі можуть як запитувати про Ваші товари і послуги, так і залишати свої враження від використання ваших товарів.

Читати далі...

"Прайс-листи" Нова перевага пакету "Люкс"

03.01.2014

Відтепер Власники пакету послуг "Люкс", мають можливість дадавати прайс-листи. Ця перевага значно підвищить популярність товарів та послуг. і надасть покупцям кращу інформацію щодо товарної групи саме того магазину який вони обрали для купівлі.

Читати далі...

Для клієнтів порталу «Луцький ринок» стали доступні нові можливості

05.04.2013

Для клієнтів які створили на порталі свій Інтернет-магазин та опублікували інформацію про свої товари і послуги, стали доступні нові можливості, а саме:

Детальна статистика переглядів сторінок в «Мій кабінет». Це надасть можливість Вам проаналізувати ефективність вашої реклами в Інтернет . Для перегляду статистики зайдіть в «Мій кабінет» та оберіть закладку «Статистика»

Також ми надали інструкції для тих клієнтів, що бажають самостійно просувати свої сторінки в Інтернет. Ознайомитись з інструкцією можна зайшовши в «Мій кабінет» закладка «Просування»

Читати далі...

Акція на «Луцькому ринку» !!!

09.03.2013

Акція на «Луцькому ринку» !!!

Відтепер кожне підприємство та підприємець Луцька може створити свій Інтернет-магазин. Для цього Вам достатньо витратити на це 5 хвилин свого часу!

Простий та доступний кожному сервіс для торгівлі та реклами в Інтернеті. Передбачені, як безкоштовний пакет послуг «Стандарт», так і пакет послуг «Люкс» з необмеженими можливостями лише за 20 гривень на місяць.

«Луцький ринок» розпочав акцію – створи свій Інтернет-магазин отримай пакет послуг «Люкс» на 3 місяці безкоштовно!

 

Читати далі...

Торговий центр Луцька в Інтернет «Луцький ринок» розпочав роботу!

15.02.2013

Торговий центр Луцька в Інтернет «Луцький ринок» розпочав роботу!

   "Інтернет агентство Афіна" запустило в експлуатацію портал «Луцький ринок». Проект задуманий та реалізований як торгівельний центр нашого міста  в глобальній мережі. Мета проекту: зробити простим, легким та доступним процес реклами своїх товарів і послуг для підприємств, магазинів та підприємців фізосіб.

   З іншої сторони, для потенційних покупців та клієнтів, процес пошуку та вибору потрібного товару або ж послуги стане простим та швидким. Створено новий зручний інструмент, за допомогою якого підприємці зможуть продавати товари та послуги, а покупці з легкістю їх знаходити.

   Фактично «Луцький ринок» надасть бізнесу електронну вітрину в Інтернет для реклами товарів і послуг, що надаються в реальному світі. «Луцький ринок» доступний усім підприємцям, що працюють на ринку Луцька. Інформація користувачам подана в чотирьох каталогах: «товари», «послуги», «магазини», «підприємства».

   Для клієнтів порталу розроблено прості та зручні пакети послуг, від безкоштовного, що дозволить опублікувати основну інформацію про бізнес, до платних, що мають необмежені можливості і приємно вразять своєю ціною.

   «Луцький ринок» шукає 50 перших користувачів, яким буде надано безкоштовно пакет послуг «Люкс» на цілий рік. Взамін ми просимо лише опублікувати інформацію про товари або є послуги та ділитись з нами своїми зауваженнями та пропозиціями про роботу порталу.

Якщо Вас зацікавила дана пропозиція просимо створити свою сторінку та розпочати роботу

Читати далі...

Сьогодні запустили альфа-версію «Луцького ринку»

10.11.2012

Сьогодні запустили альфа-версію «Луцького ринку»


10 листопада 2012 року. Сьогодні запустили альфа-версію «Луцького ринку». Реалізовано каталог підприємств Луцька та каталог магазинів Луцька. Використовуючи посилання «Додати продавця» будь який власник або працівник підприємства, зможе додавати самостійно інформацію про свою компанію або магазин в базу даних сайту. Найближчого місяця плануємо створити каталоги товарів і послуг.
Поки сайт ще «сирий», але маємо надію в найближчому майбутньому ми його допрацюємо.
Далі буде…

Читати далі...

"Інтернет агентство Афіна" розпочало унікальний проект «Луцький ринок»

29.03.2012

29 березня 2012. "Інтернет агентство Афіна" розпочало унікальний проект «Луцький ринок» по створенню якісної бази даних підприємств та магазинів Луцька, каталогів товарів та послуг луцьких магазинів.

Ми створюємо новий зручний інструмент за допомогою якого підприємці зможуть продавати товари та послуги, а покупці з легкістю їх знаходити. Поки ми на початку шляху створення нового сервісу. Будемо систематично повідомляти громадськість про наш новий проект.

Сервіс про Луцьк, буде цікаво :)

Читати далі...